دانستنیهای خرید مبل تخت خواب شو

مبل تخت خواب شو اورنگ مشهد
6 ماه پیش نظرات: 0

همیشه وسایل چند کاره پرطرفدار بوده اند، زیرا باعث می شوند در هزینه وفضا صرفه جویی شود. یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد کاربردی بودن آنهاست. مبل تخت خواب شو هم یکی از وسایلی است که بسیار پر طرفدارمی باشد. امروزه خانه ها نسبت به سالیان گذشته کوچکتر شده وبا وجود تورم و افزایش هزینه ها مبل های تخت خواب شو بسیار مقرون به صرفه تر و محبوب هستند. اگر شما هم از طرفداران این نوع مبلمان هستید وقصد دارید مبل تخت خواب شو برای منزلتان خریداری کنید بهتر است قبل از مراجعه حضوری و یا خرید اینترنتی اطلاعاتی جامع در باره ی این مبلمان داشته باشید.

راهنمای خرید مبل تخت خواب شو

قدم اول برای خرید مبلمان انتخاب پارچه ایی است که علاوه بر کیفیت و زیبایی نیز داشته باشد و همچنین با فضای خانه ی شما هماهنگ باشد. نوع پارچه در ماندگاری مبلمان بسیار تاثیر گذار است. پارچه های بی کیفیت در طی زمان ظاهری نازیبا به خود می گیرند، به همین سبب بهتر است پارچه های مناسب مبل تخت خوابشو را بهتر بشناسید

راهنمای خرید پارچه برای مبل تخت خواب شو:

چرم , پارچه کدام بهتر است

چرم این روز ها علاقه مندان زیادی دارد. به همین سبب تولیدکنندگان چرم پارچه را وارد بازار مبلمان تخت خوابشوکردند که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. این محصول با ویژگی چرم اما با جنس پارچه تولید می شود بسیار مقاوم است. این نوع پارچه در حال حاضر در دو رنگ های متوعی در بازار موجود است.یکی از دلایلی که این مدل بسیار محبوب است این است که لک و کثیفی از روی آن به آسانی پاک می شود و از طرفی نرمی و لطافت چرم را زیر برای شما فراهم می کند. بهترین انتخاب ها پارچه های : مسکو، هانزو، گریو چوپر هستند که چرم اما پارچه ایی اند.

پارچه های مخمل

توجه داشته باشید پارچه های مخمل به عنوان پارچه ایی برای مبلمان لوکس انتخاب می شود وبسیار مهم است که جنس پارچه از مرغوبیت کافی برخوردار باشد، زیرا در صورتی که مرغوبیت نداشته باشد بعد از مدتی تارو پود آن از هم گسسته می شود و مبلمان شما به صورت سایه روشن جلوه می کند. نگهداری از پارچه های مخمل کمی سخت است اما زیبایی فوق العاده ایی را به فضای شما منتقل می کند.بهترین انتخاب پارچه های مخمل : جاسمین، پورش و دیاموند می باشند.

چه پارچه ای برای مبل تخت خواب شو نخریم؟

توصیه می شود تحت هیچ شرایطی از چرم مصنوعی برای مبلمان خود استفاده کنید، زیرا این پارچه ها با جنسی که دارند باعث تعریق می شوندو خیلی زود پوسته پوسته می شوند و ترک می خورند وهیچ گونه مراقبتی نمی تواند از این اتفاق جلو گیری کند.کوچکترین خراش با هر وسیله ایی سبب پاره شدن پارچه می شود و با توجه به قیمت بالایی که دارند به هیچ وجه مقرون به صرفه نیز نیستند و خیلی زود شما مجبور به تعویض پارچه های مبلمانتان می شوید.

راهنمای انتخاب کلاف یا چارچوب مبل تخت خوابشو

توجه داشته باشید حتما مکانی را برای خرید مبل تخت خواب شو انتخاب کنید که از کلاف فلزی برای مبل استفاده کند زیرا طول عمر بیشتری دارند و از انتخاب چارچوب های چوبی پرهیز کنید.

راهنمای خرید تختخواب شو

راهنمای انتخاب ابعاد و سایز برای مبل تخت خواب شو

ابعاد مبل شما باید به گونه ایی استاندارد باشد تا در هنگام نشستن به کمر وگردن شما کوچکترین فشاری وارد نشود. مبل های تخت خواب شو، معمولا دست های پهن و نشیمن گاه هایی عمیق دارند به همین دلیل شما می توانیدبه راحتی بر روی آن ها استراحت کنید. به ارتفاع مبل نیز توجه داشت باشید زیرا ارتفاع نامتناسب باعث کشیده شدن پاها می شود و یا پا ها در هنگام نشستن آویزان می مانند که به مرور زمان راحتی را از شما سلب خواهند کرد. ارتفاع استاندارد برای مبل تخت خواب شو به گونه ایی است که در هنگام نشستن زانو ها حالتی قائم داشته باشند وکف پاها به طور کامل به روی زمین قرار گیرد.
  • مبل های تخت خواب شو اصولا با ابعاد
  • سایز ۸۰ : یک نفر نشیمن و یک نفر خواب
  • سایز ۱۰۰ : دو نفر نشیمن و و یک نفر خواب
  • سایز ۱۴۰: دو نفر نشیمن و دو نفر خواب
  • سایز ۱۶۰ : سه نفر نشیمن و دو نفر خواب
در نظر داشته باشید این ابعاد فقط عرض نشیمن هستند و مبل های تخت خواب شو به جز عرض خواب دسته هایی از ۷ س تا ۲۵ س در هر طرف مبل دارند که عرض کل مبل را وابسته به طرح بیشتر میکند راهنمای انتخاب مبل تخت خواب شو شرکتی یا کارگاهی مبلمان تخت خواب شو اصولا باید در کارخانه هایی با چند واحد صورت گیرد
  • ۱ واحد تولید کلاف فلزی (آهنگری)
  • ۲ رویه کوبی
  • ۳ خیاطی
مهمترین عامل در تولید مبل تخت خواب شو واحد آهنگری است در دوام و گارانتی مبل های تخت خوابشو بسیار مهم است اگر مبل را از کارگاه ها خرید کنید قطعا در بحث گارانتی دچار مشکل خواهید شدپس پیشنهاد ما خرید مبل تخت خواب شو شرکتی است.

نظرات شما :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *