چگونه از مبل تختخواب شو خود مراقبت کنیم

مبل تخت خواب شو اورنگ مدل لالوسکل
1 سال پیش نظرات: 1

متأسفانه حوادثی اتفاق می‌افتد که باعث فرسودگی مبل تختخواب شو شما می گردد. این امر باعث می‌شود که بیشتر از مبل تختخواب‌شو خود مراقبت کنید. با مراقبت و نگهداری مناسب، می‌توانید بیشترین استفاده را از مبل تختخواب شو خود ببرید و آن را برای مدت طولانی‌تری سالم نگه دارید. چه در مورد نحوه تمیز کردن مبل تختخواب شو، نحوه نگهداری از خرید جدید خود، یا نکاتی برای مراقبت کلی به مشاوره نیاز داشته باشید، به جای درستی آمده اید. ما این راهنمای مراقبت از مبل تختخواب شو را گردآوری کرده‌ایم تا خیالتان راحت باشد، مهم نیست که زندگی روزمره چه می‌کند.

دوام یک مبل تختخواب شو چقدر است؟

با مراقبت روزانه مناسب، نگهداری مبل تختخواب شو برای شما آسان خواهد بود و راحت به نظر می رسد. هیچ قانون دقیقی در مورد مدت زمان ماندگاری مبل تختخواب شو وجود ندارد. این به این دلیل است که بستگی به تعداد دفعات استفاده از آنها دارد و هدف اصلی خرید و استفاده از آنها چیست - مبل یا تخت. مهمتر از همه این است که اطمینان حاصل کنید که مراقبت صحیح از خود را انجام می دهید - از جاروبرقی گرفته تا تمیز کردن لکه ها. اما در ابتدا لازم به ذکر است که مبل های تختخواب شو اورنگ با یک دو ضمانت ارائه می شود. کلاف مبل تختخواب شو اورنگ نیز دارای ده سال ضمانت می باشد.

نحوه تمیز کردن مبل تختخواب شو

اگر روتختی برای مبل تختخواب شو خریداری کرده اید، که تبریک می گویم یک قدم در نگهداری از مبل تختخواب شو از دیگرلن جلوتر هستید. اگر انتخاب نکرده‌اید همین امروز یکی تهیه کنید، البته نیازی به هزینه گزاف برای تهیه روتختی ندارید و می توانید با استفاده از پارچه تمیز و ملحفه روی مبل تختخواب شو خود را بپوشانید و از آن در برابر ساییدگی و کثیفی مراقبت کنید. تمیز کردن منظم مبل تختخواب‌شو آن را در خانه‌تان و برای زمانی که مهمان‌ها برای اقامت می‌آیند زیبا و تمیز نگه می‌دارد. برای تمیز کردن مبل تختخواب شو این مراحل ساده را دنبال کنید: اگر مبل تختخواب شو شما دارای پوشش های قابل شستشو می باشد، آنها را دربیاورید و در ماشین لباسشویی بیاندازید. حتما به دستورالعمل های روی برچسب مراقبت دقت کنید و دستورات آنرا دنبال کنید. سطوح را جاروبرقی بکشید اما از استفاده از جاروبرقی برای فوم و یا ابر تشک خودداری کنید، اگر مبل تختخواب شو شما تشک دارد ترجیحا با دستمال مرطوب آنرا تمیز کنید، زیرا ممکن است باعث اختلال در پر شدن تشک شود. با یک پارچه تمیز و خشک که مرطوبش کرده اید مایعات ریخته شده فوراً پاک کنید. هر گونه زباله را با یک برس تمیز و نرم پاک کنید. ما استفاده از هیچ محصول پاک کننده ای را روی روکش مبل تختخواب شو خود توصیه نمی کنیم.

چند بار باید مبل تختخواب شو تمیز کنید؟

ما نکات مراقبت از تمیز کردن و نگهداری خود را در دستورالعمل های روزانه و هفتگی گروه بندی کرده ایم. روزانه توصیه می‌کنیم کوسن‌های مبل تختخواب‌شو خود را روزانه پر کنید و با دست به شکل اولیه خود درآورید تا به آنها کمک کنید شکل اصلی خود را حفظ کنند سعی کنید مبل تختخواب شو خود را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید زیرا قرار گرفتن در معرض طولانی مدت می تواند باعث محو شدن رنگ به مرور زمان شود. هر گونه لکه و کثیفی را در همان روز واً فوراً تمیز کنید. هفتگی هفته ای یکبار روی و پشت کوسن ها را با درجه کم جاروبرقی بکشید از یک برس نرم برای پاک کردن هر گونه گرد و غبار و زباله از روی تشک استفاده کنید، اگر مبل تخت خواب شو شما دارای یک برس است که چه بهتر اما اگر ندارد از برس سیمی هرگز استفاده نکنید و برس آن حتما نرم باشد.

چگونه از مبل تختخواب شو محافظت کنیم

کوسن های پراکنده بزرگ نیز راه دیگری برای محافظت از مبل تختخواب شو شما هستند، و زیبایی زیبایی نیز ارائه می دهند - می توانید هر چند وقت یکبار که دوست دارید آنها را تغییر دهید تا به مبل تخت خواب شو جان تازه ای ببخشید. برای مبل های تختخواب شو با تشک، خرید محافظ تشک به محافظت در برابر لکه ها و رطوبت کمک می کند.

نکات بیشتر برای نگهداری مبل تختخواب شو در شرایط عالی:

 • سعی کنید بچه ها را از پریدن روی مبل تختخواب شو خود دور کنید زیرا ممکن است به پرکردگی ها و لایه ها آسیب برساند.
 • سعی کنید حیوانات خانگی را از مبل تخت خواب شو خود دور نگه دارید. از گذاشتن اثاثیه و لوازم منزل، لوازم آرایش و خوراکی بر روی مبل تختخواب شو پرهیز کنید.
 • از نشستن روی دسته های مبل تخت خواب شو خودداری کنید زیرا این نوع وزن اضافی می تواند به فریم آسیب برساند.
 • سعی کنید مبل تخت خواب شو خود را مستقیماً در مقابل رادیاتور، آتش یا واحد تهویه مطبوع قرار ندهید، اجازه دهید مقداری فضا برای گردش آزادانه هوا وجود داشته باشد.
 • مبل تخت خواب شو خود را به عنوان جایگزینی برای تخت به صورت تمام وقت استفاده نکنید، مبل های تخت خواب شو برای استفاده گاه به گاه طراحی شده اند.
 • بررسی کنید که آیا مبل تخت خواب شما دارای یک پایه نگهدارنده در زیر محل خواب است یا خیر. این باید قبل از خوابیدن تخت پایین کشیده شود.
امیدواریم این راهنمای مراقبت از مبل تختخواب شو برای شما مفید بوده باشد. با ما در تماس باشید.

نظرات شما :

 1. Markگفت:

  1 سال پیش

  Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *